Національний автомобільний перевізник 

FAQ

Тентовані напівпричепи 86-90 м3, а також 3 рефрижератори 86м3.

Німеччина, Бенілюкс, Данія, Польща, Франція, Італія, Туреччина.

5 - 8 днів за відсутності черг на прикордонних переходах.

  • Додатковий запірний механізм на задні двері;
  • не здійснюємо перевезення у темний час доби територією України;
  • стоянки виключно на паркінгах з відеоспостереженням.

Надаємо послуги зберігання вантажів як на матеріальних, так і на митно-ліцензійних складах.

До стандартного пакета страхування входять ризики за нестачу, пошкодження або втрату вантажу.

Оформлення необхідної документації на вантаж здійснює відправник вантажу/вантажоодержувач. Водій/співробітник компанії контролює правильність товаросупровідних документів (кількість місць має збігатися із фактично завантаженим, а також інформація про вантаж має збігатися у всіх документах).

Постійним клієнтам пропонується посилання на карту з місце перебування транспортного засобу, яка буде активною протягом усього перевезення.

Вартість формується виходячи із собівартості перевезення, рентабельності, а також ринкової вартості подібних перевезень.

Для постійних клієнтів передбачені знижки, також можемо запропонувати їм фіксовані ціни на 1, 3 або 6 місяців.

Терміни доставки прописуються в окремому договорі-заявці, приймаючи яку ми гарантуємо доставку в обумовлені терміни. Однак при форс-мажорних ситуаціях, таких як блокада прикордонних переходів, терміни доставки можуть бути збільшені.

У разі пошкодження вантажу припиняється процес вивантаження, викликається аварійний комісар страхової компанії, з допомогою якого оцінюється розмір шкоди. Тільки після цього складається акт про пошкодження вантажу.

У разі серйозного ламання тягача для запобігання затримки доставки вантажу, надсилається іншій тягач на перечіпку.

У нас є власні матеріальні склади, а також співробітники, які можуть надати цю послугу.

Розмір вантажу обмежується розміром напівпричепа (13,6/2,45/2,76 м). Вага вантажу не повинна перевищувати 23 тонни.

Для нових клієнтів обов'язкове або укладання довгострокового контракту, або укладання разового договору-заявки нашого зразка, у разі перевезення відбувається за умови повної передоплати.

На питання відповів:
Начальник відділу логістики
АТ “КВК” РАПІД”
Дорошенков Андрій

Договір на перевезення вантажів укладається обов’язково в письмовій формі та підписується уповноваженими представниками сторін.  Ми пропонуємо укладати рамковий договір, який дозволяє здійснювати декілька перевезень протягом року або більш тривалого періоду.  На кожне окреме перевезення до такого договору підписується заявка, в якій фіксується інформація про  конкретний вантаж, маршрут, уточнюються інші положення щодо конкретного перевезення. У випадку необхідності здійснення разового перевезення також укладається письмовий договір.

Для укладення договору про надання послуг з перевезення вантажів автомобільним транспортом необхідно надати: копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України; копію витягу з реєстру платників податку на додану вартість; витяг із Статуту підприємства щодо юридичного статусу підприємства, його місцезнаходження, видів діяльності суб’єкта господарювання та повноважень керівника; документи, що підтверджують повноваження підписантів договору (довіреність, наказ тощо).

Відповідальність перевізника чітко визначена Конвенцією про договір міжнародного автомобільного  перевезення вантажів. Крім того АТ «КВК «Рапід» пропонує до укладання договори, в яких дотримано балансу інтересів всіх сторін перевезення.  Договір чітко регулює права та обов’язки обох сторін, порядок прийняття заявки та її виконання, механізм розрахунків між сторонами, встановлює відповідальність за порушення його умов, в тому числі штрафи, пеню тощо.   Збалансований договір – запорука довготривалої та взаємовигідної співпраці між сторонами.

Договір на перевезення вантажів автомобільним транспортом, який укладається з АТ «КВК «Рапід», вже передбачає обов’язкову умову страхування відповідальності перевізника (CMR страхування).  Ми обов’язково укладаємо договір страхування відповідальності перевізника (CMR страхування) із провідними страховими компаніями України. Договори покривають відповідальність за вантаж; відповідальність за несвоєчасну доставку вантажу; відповідальність перед третіми особами; додаткові витрати. Територія покриття: Країни Європи та Україна.

У  своїй діяльності АТ «КВК «Рапід»  керується положеннями законодавства України та міжнародними договорами, які є чинними для України. Основними конвенціями, які регулюють міжнародні автомобільні перевезення, є Конвенція про договір міжнародного автомобільного  перевезення вантажів, Митна Конвенція про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП, Європейська Угода  про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів. При укладанні договору про перевезення вантажів з нерезидентом застосовне право визначається у договорі за погодженням між сторонами.

Підписання договору можливе в електронній формі відповідно до положень Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» із застосуванням КЕП уповноваженої особи. Також наші договори врегульовують питання обміну оперативною інформацією через електронну пошту та іншими засобами електронної комунікації, що дозволяє оперативно отримувати документи та інформацію та мінімізує витрати часу для обох сторін.

В нашій роботі ми налаштовані на конструктивний діалог з клієнтами і мінімізацію ризиків виникнення непорозумінь. Всі  питання вирішуються шляхом переговорів, листування та пошуку компромісу.  У випадку недосягнення згоди можливе застосування претензійного або судового порядку вирішення спорів відповідно до чинного законодавства.

На питання відповів:
Начальник юридичного відділу
Алексєєва Ольга

Напишіть нам

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Ми відповімо вам якнайшвидше. Дякуємо!