Національний автомобільний перевізник 

Міжнародні вантажні перевезення

«Рапід» – визнаний лідер на ринку міжнародних автоперевезень. У якнайшвидші терміни ми доставимо вантаж до будь-якої країни Європейського Союзу: Польщі, Данії, Італії, Німеччини, Данії тощо. Увесь шлях ви зможете відслідковувати та коригувати: наші автівки обладнані системами супутникового стеження. Завдяки їй ви маєте змогу також контролювати стан вашого перевезення.

Наші працівники готові допомогти вам не лише на території України, а і за кордоном! Водії забезпечені мобільним зв’язком як удома, так і під час своїх іноземних поїздок. Ви можете оперативно повідомляти про свої побажання, а ми швидко змінимо умови перевезення за потреби.

З «Рапід» вам не доведеться зіштовхуватися з юридичними проблемами: ми можемо перевозити будь-які вантажі та маємо для цього усі необхідні документи!*

*окрім радіоактивних та вибухонебезпечних речовин

З нами ви матимете гарантію, що ваш вантаж прибуде до місця призначення цілим. Кожен з них додатково проходить процедуру страхування. Наші менеджери розроблять найоптимальніший маршрут саме для вас, а супутниковий зв’язок у будь-який час доби дозволить уточнити місцезнаходження вантажу.

Наші працівники вільно володіють європейськими мовами, серед яких англійська, польська та німецька. Ви можете не хвилюватися – фахівці «Рапід» здатні провести переговори на найвищому рівні. Проконсультуйтеся з нами та оберіть найкращі умови для себе.

65 років досвіду дозволяють нам заздалегідь уникнути можливих проблем, загроз та негараздів. Десятиріччя на ринку – гарантія для наших клієнтів.

Ми прагнемо налагодити з нашими клієнтами близький та тривалий зв’язок. Для цього ми докладаємо максимум зусиль.

У будь-який час, за будь-який термін та будь-яку кількість вантажу – «Рапід» зробить все так, як потрібно саме Вам!
Переконатися у цьому можна вже зараз!

Напишіть нам

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Ми відповімо вам якнайшвидше. Дякуємо!