Національний автомобільний перевізник 

Термінал Комплекс

Наша компанія не залишає на своїх клієнтів турботи, з якими доводиться стикатися вже після доставки вантажу. Це, зокрема, його зберігання та проходження митниці.

Наше підприємство має:

Місце для доставки
митних вантажів

Відділ митного
оформлення

Склади для тимчасового зберігання

Компанія «Рапід» має укладені угоди з кращими європейськими компаніями, щоб саме ваш вантаж дістався до вас цілим та неушкодженим. Ми забезпечимо не лише митну обробку, а й безпечне зберігання.

Послуги митного брокера

До ваших послуг – професіонал своєї справи, митний брокер компанії «Рапід». За справедливу ціну наші фахівці приймуть, оброблять та самостійно складуть усі документи, щоб ваш вантаж швидко та якісно пройшов митний контроль. Ми не кидаємо вас на пів шляху, а супроводжуємо з самого початку і до кінця, поки вантаж не опиниться у вас!

Оренда приміщень

Для зберігання вантажів ви можете орендувати у нас приміщення. Кожне обладнано охороною, відеоспостереженням та протипожежною системою сигналізації. Щоб безпечно та швидко обробити вантаж, ми використовуємо спеціальну техніку. Крім того, наші працівники уважно стежать за санітарними нормами, тому кожен склад має відповідну систему вентиляції. У наших приміщеннях можна зберігати усе: від транспорту до харчів. Жоден вантаж наших клієнтів не постраждає та не зіпсується під пильним оком наших працівників!

А за потреби «Рапід» доставить ваш вантаж у будь-яку точку України.

Доставка вантажів

Оформлення документів, митний контроль, зберігання та доставка – залиште це професіоналам компанії «Рапід»! Завдяки нашому багаторічному досвіду та співпраці з провідними підприємствами Європейського Союзу ви не встигнете й подумати, як ваш вантаж вже буде на місці.

Напишіть нам

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Ми відповімо вам якнайшвидше. Дякуємо!