Національний автомобільний перевізник 

Про компанію

Транспортна компанія "РАПІД"

«Рапід» –  транспортна компанія у якій працюють професіонали своєї справи. 
«Рапід» – це багаторічний досвід та відмінне виконання поставлених завдань.
Наша компанія прагне оптимальної ефективності в кожному етапі ланцюга. Використовуючи сучасні технології та системи управління логістикою, ми забезпечуємо максимальну оптимізацію процесів, скорочення часу доставки та зниження витрат для наших клієнтів.З нами з нами можна бути впевненими  у якості наданих послуг, адже компанія працює на ринку не лише України, а і Європи, вже понад 65 років. Ми завжди застосовуємо 100% своїх знань та вмінь для задоволення саме ваших унікальних потреб.
«Рапід»  єдина компанія, яка має статус "Національний автомобільний перевізник", понад 65 років здійснює міжнародні перевезення, також  міські, міжміські.  Наші клієнти можуть скористатися понад 55 одиницями транспорту, сервісним центром вантажних авто, Рапід дизель центром  та складами площею 15 тисяч квадратних метрів. Також ми допоможемо у митному оформленні необхідного вам товару або речі.
Наш автопарк постійно оновлюється найсучаснішими авто. Всі наші машини мають найвищий стандарт Євро 6. 
В наявності авто тентовані та рефрижератори. Усі авто обладнані  для перевезення небезпечних вантажів (ADR)
Наш пріоритет – це надійність. Ми гарантуємо безпеку вантажів на всіх етапах транспортування.Наш великий досвід  дозволяє нам оптимізувати свою роботу якнайкраще.Ми побудували міцні партнерські відносини та розширили нашу мережу на глобальному рівні. Міжнародний досвід дозволяє нам забезпечувати успішні перевезення через кордони та надавати логістичні рішення для світових потреб.
Наші спеціалісти – професійні перевізники, логісти, працівники складських господарств та сервісного обслуговування авто. Наша робота перевірена десятками років і тисячами клієнтів!

photo_2023-08-15_16-44-32

Гриненко Олена Володимирівна

В.о. генерального директора

photo_15395499880908180889_y

Гриненко Володимир Дмитрович

Заступник генерального директора

Гриненко Володимир Іванович

Заслужений працівник транспорту України, керував компанією з 1984 року.
Володимир Іванович був генеральним директором «Рапід», а також обіймав керівну посаду в Регіональній раді асоціації міжнародних автоперевізників України.

Ним був створений Комітет підприємців сфери автотранспорту та логістики Торгово-промислової палати України, його ж він очолював протягом десятиліття. За своє життя Володимир Іванович встиг побути депутатом Київської ради, зробити значний внесок у життя та розвиток столиці. Володимир Іванович нагороджений:

  • Орденом "Дружби народів";
  • Орденом "Князя Ярослава Мудрого" V ступеня;
  • Орденом "За досягнення I, II та III ступеня;
  • Почесною Грамотою Верховної Ради України;
  • Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України;

На жаль Володимир Іванович передчасно пішов з життя але, його справу продовжать дочка та  онук - Олена та Володимир Гриненко.

Сертифікати та ліцензії

Партнери

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Напишіть нам

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Ми відповімо вам якнайшвидше. Дякуємо!