Національний автомобільний перевізник 

Сервісний центр Rapid

Якщо ви самі маєте вантажні автомобілі, автобуси або причепи й напівпричепи іноземного виробництва, звернутися за ремонтом також можна до нас! Ми проводимо діагностику та технічне обслуговування кожної деталі вашої техніки. За потреби, ми забезпечимо вас запчастинами для них.

Наш сервісний центр має сучасне обладнання та широкий вибір спеціальних інструментів. Завдяки цьому у наш сервісний центр ви можете звернутися для розв’язання проблеми будь-якої складності. Шиномонтаж, діагностика розвалу та сходження, ремонт баків та двигунів – будь-яке ваше прохання буде виконано у найкоротші терміни!

https://www.facebook.com/profile.php?id=61551695608647 

 

Зв’язатися з сервісним центром: +38 (067) 231 02 43 | +38 (067) 777 90 97

Наші слюсарі здатні впоратися з роботами будь-якої складності. В асортименті нашого сервісного центру – величезне розмаїття матеріалів для обслуговування вашої техніки. Наші уважні менеджери домовляться про проведення ремонтних робіт у зручний час та якомога вигідніше для вас прорахують їхню вартість, а професійні майстри за допомогою провідного обладнання виконають свою роботу на «п’ять з плюсом»!

Ми взяли за правило – будь-яка наша робота повинна мати гарантію якості для кожного клієнта, тож все ми виконуємо у заздалегідь визначені терміни, а індивідуальні проблеми розв’язуємо з унікальним підходом до кожної.

Шукаєте для себе сервісний центр, але сумніваєтеся та не довіряєте? «Рапід» – одне із небагатьох підприємств, де  техніка знаходиться гарантовано в руках професіоналів.

Напишіть нам

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Ми відповімо вам якнайшвидше. Дякуємо!