Національний автомобільний перевізник 

Послуги

Міжнародні вантажні перевезення

«Рапід» – визнаний лідер на ринку міжнародних автоперевезень. У якнайшвидші терміни ми доставимо вантаж до будь-якої країни Європейського Союзу: Польщі, Данії, Італії, Німеччини, Данії тощо. Увесь шлях ви зможете відслідковувати та коригувати: наші автівки обладнані системами супутникового стеження. Завдяки їй ви маєте змогу також контролювати стан вашого перевезення.

Терміналкомплекс

Наша компанія не залишає на своїх клієнтів турботи, з якими доводиться стикатися вже після доставки вантажу. Це, зокрема, його зберігання та проходження митниці.

Сервісний центр Rapid

Наш сервісний центр має сучасне обладнання та широкий вибір спеціальних інструментів. Завдяки цьому у наш сервісний центр ви можете звернутися для розв’язання проблеми будь-якої складності. Шиномонтаж, діагностика розвалу та сходження, ремонт баків та двигунів – будь-яке ваше прохання буде виконано у найкоротші терміни!

Дизель сервіс Rapid

Ще у 1995 році компанія «Рапід» відкрила першу в Україні авторизовану сервісну станцію разом з компанією BOSCH. Тут ми займаємося діагностикою систем керування дизельними двигунами, діагностикою компонентів систем дизельного упорскування, ремонтом й регулюванням рядних та розподільчих ТНВД тощо.

Митно-брокерські послуги

Щоб спростити життя клієнтам та не змушувати їх самостійно розв’язувати пов’язані з митним контролем проблеми, «Рапід» надає відповідні послуги. Ми самі приймаємо, зберігаємо та оброблюємо вантажі, а потім у потрібні терміни передаємо їх кінцевому отримувачу.

Для цього ми маємо: Зону митного контролю; Місце доставки товарів; Склади та відкриті майданчики.

Перевезення вантажів по Україні та Києву

Наша компанія здатна якнайшвидше доставити вантаж до вас у будь-яку точку України чи столиці. «Рапід» має власний багатий автопарк: сучасні вантажні авто, тягачі та причепи найрізноманітнішої вантажопідйомності. Наша компанія здатна задовольнити будь-які потреби своїх клієнтів.

Напишіть нам

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Ми відповімо вам якнайшвидше. Дякуємо!