Національний автомобільний перевізник 

Сервісний центр Рапід – ваш надійний помічник або як отримати якісне обслуговування автомобілів

В процесі експлуатації колісних транспортних засобів ( автомобілів) варто приділити особливу увагу  вибору сервісного центру (станції технічного обслуговування), налагодженню з ним довготривалої та ефективної співпраці.  АТ «КВК «Рапід» має два таких підрозділи, а саме Сервісний центр Рапід, який є широкопрофільним ремонтним підрозділом, що спеціалізується на вантажних автомобілях провідних світових виробників, а також  Рапід Дизель центр , який спеціалізується на ремонті паливної апаратури вантажних автомобілів.

Ми радимо обирати сервісний центр за сукупністю критеріїв, серед яких провідним є репутація на ринку, наявність якої обумовлена як великим досвідом роботи, так і наявністю кваліфікованого персоналу та також забеспеченностью обладнання й спецінструментів.  АТ «КВК «Рапід» безумовно відповідає цим критеріям, адже ми на ринку вантажних перевезень понад 65 років і весь цей час ремонтуємо та забезпечуємо технічне обслуговування як власних вантажних автомобілів, так і автомобілів наших клієнтів.

При зверненні до сервісного центру спеціалісти Сервісного центру Рапід та Рапід дизель центру  рекомендують:

  • бути чесними і відкритими у спілкуванні з спеціалістами сервісного центру та повідомляти про всі можливі нюанси, особливості, специфічні потреби Вашого транспортного засобу. Як на прийомі у лікаря – варто в деталях описати всі нюанси для точного встановлення «діагнозу» Вашому авто та «призначення необхідних ліків». Ми почуємо кожного і виконаємо ремонт та технічне обслуговування саме з урахуванням Ваших потреб, звернемо увагу на найдрібніші деталі, які в подальшому забезпечать Вам комфортну експлуатацію транспортного засобу. Рекомендуємо оптимальний графік обслуговування,підбір запчастин та матеріалів.
  • зберігати історію автомобіля. Спеціалістам сервісного центра важливо знати де, коли і як виконувалися роботи з технічного обслуговування та ремонту в попередні періоди. По можливості зберігайте підтверджуючі документи щодо попередніх ремонтів.
  • дотримуватися правил експлуатації транспортного засобу та рекомендацій заводу виробника, в тому числі щодо періодичності технічного обслуговування. Своєчасне звернення до сервісного центру продовжить строк експлуатації Вашого автомобіля.
  • бути на зв’язку. В процесі проведення робіт з технічного обслуговування та ремонту у спеціалістів сервісного центру можуть виникнути уточнюючі питання та пропозиції.
  • дослухатися до порад спеціалістів. Кваліфікований персонал сервісних центрів компанії «Рапід» завжди  порадить Вам профілактичні роботи, які дозволять уникнути неочікуваних поломок в дорозі та спрямовані на запобігання необхідності екстреного ремонту.

При зверненні до сервісного центру обов’язково укладайте договір.  Закон та договір  – Ваша додаткова гарантія якісного, своєчасного отримання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів.

Вимоги до технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів визначені Законом України «Про автомобільний транспорт» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2344-14#Text  Зокрема Закон визначає, що виконавцями технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів є суб’єкти господарювання, які відповідають таким вимогам:

  •   мають власні або орендовані засоби технічного обслуговування і ремонту, що відповідають встановленим законодавством вимогам;
  •   роботи з технічного обслуговування і ремонту здійснює персонал необхідного рівня професійної кваліфікації відповідно до видів цих робіт;
  •   мають виробничі споруди, засоби технічного обслуговування і ремонту, що відповідають встановленим законодавством вимогам.

АТ «КВК «Рапід» відповідає всім вищезазначеним умовам і виконує роботи з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів на найвищому рівні.

При виконанні робіт ми керуємося Законом, Правилами надання послуг з технічного обслуговування і ремонту колісних транспортних засобів, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 28.11.2014 №615, зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 17.12.2014 № 1609/26386, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1609-14#Text  Положенням про технічне обслуговування і ремонт дорожніх транспортних засобів автомобільного транспорту, затвердженим наказом Міністерства транспорту України № 102 від 30.03.1998, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.04.1998 за № 268/2708 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0268-98#Text , ДСТУ 2322-93 «Автомобілі легкові відремонтовані. Загальні технічні умови», ДСТУ 3649:2010 «Колісні транспортні засоби. Вимоги щодо безпечності технічного стану та методи контролювання», іншими актами законодавства, а також договором, який укладаємо з кожним нашим клієнтом.

Договір про технічне обслуговування і ремонт транспортних засобів, який АТ «КВК «Рапід» пропонує своїм клієнтам, передбачає збалансовані та взаємовигідні умови, що забезпечують інтереси як клієнта, так і сервісного центру, передбачають можливість тривалого співробітництва на підставі наряд-замовлень при кожному новому зверненні клієнта за послугами ремонту або технічного обслуговування. Договором детально визначені умови прийняття транспортного засобу для проведення ремонтних робіт, виконання робіт, умови оплати, права та обов’язки сторін.

Сервісні центри компанії Рапід мають багато клієнтів, які співпрацюють з нами на довготривалій основі, задоволені якістю обслуговування та рівнем кваліфікації нашого персоналу.

І ще одна практична порада- при перших ознаках якоїсь несправності,звертайтесь одразу до фахівців і не чекайте, що вона зникне сама собою, Тим самим ви полегшите пошук  і усунення причин, та головне не погіршити працездатність вузлів і деталей пов’язаним  із несправним агрегатом.

Ми відкриті до нових контактів та готові співпрацювати з Вашою компанією для забезпечення надійної і безперебійної роботи Ваших вантажних автомобілів. Компанія Рапід буде рада бачити Вас серед наших клієнтів.

Ми завжди на зв’язку! 

Підготовлено начальником юридичного відділу  Ольгою Алексєєвою у співпраці з керівниками Сервісних центрів Рапід Володимиром Гмирею та Іваном Долговим.

Напишіть нам

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Ми відповімо вам якнайшвидше. Дякуємо!